O bloguWitam
Jestem autorką bloga my-spa-beauty.blogspot.com.
Mam na imię Ewelina i jestem mgr promotorem zdrowia i technikiem masażystą oraz posiadam specjalizację z odnowy biologicznej  z elementami rehabilitacji.
Żona, matka i blogerka (więcej o mnie dowiesz  się na-> tu POLKA )

O CZYM JEST BLOG?
Strona pod nazwą: My Spa Beauty -promuje ideę zdrowia, relaksu i pielęgnacji we własnym domu, opierając się na starożytnej filozofii Spa, naturalnej kosmetyce i zdrowy styl życia.
Nie czekaj! stwórz już dzisiaj dla zmysłów i ciała ,własną oazę piękna zdrowia oraz relaksu, w swoim domowym SPA, niczym w profesjonalnych salonach piękności.

TEMATY NA BLOGU
:
-domowe zabiegi spa (kąpiele, masaże, terapie)
-receptury kosmetyków naturalnych (maseczki, peelingi, kuracje na dłonie włosy i paznokcie)
-tematy związane z wykorzystywaniem ziół i olejków
-promowanie zdrowego stylu życia (aktywność fizyczna, dieta)
-leczenie dolegliwości i zapobieganie chorobom
-uczestnictwo w wyzwaniach, recenzjach, opiniach, kampaniach i motywacjach


RADY,  RECEPTY,  ZABIEGI, KOSMETYKI:
W dobie chemii, stawiam na receptury naturalne, dlatego proponuję zabiegi które można wykonać w domu wykorzystując takie produkty jak: zioła, rośliny, owoce i warzywa oraz nie które produkty spożywcze powszechnie dostępne. Promuje też  zdrowie i zdrowy styl życia, mając na uwadze sport, dietę, wypoczynek i stres a także dolegliwości zdrowotne z ich przeciwdziałaniem.

Z KĄT POMYSŁ NA BLOGA?

Pomysł na bloga zrodził się w mojej głowie na jednych z zajęć z odnowy biologicznej, podczas studiów. Pomyślałam że przecież niektóre zabiegi Spa jesteśmy w stanie samodzielnie przygotować w domu. 
Nie świadomie i nie jednokrotnie przecież je fundujemy sobie codziennie sami chociażby poprzez kąpiele.
Zaczęłam analizować i wybierać zabiegi które można wykonać samemu bez użycia urządzeń i nakładu dużej gotówki włączając do tego naturalne kosmetyki.
Styczność  z tematami SPA i Wellness uświadomiła mi że w prosty sposób można się zrelaksować, odstresować, poprawić kondycję skóry, włosów i paznokci a także podnieść swoje zdrowie.
Dzięki stronie My Spa Baeuty spełniam swoje zainteresowania, poszerzam wiedzę i w prosty sposób mogę ją przechowywać, dzielić się nią z innymi a także wykorzystywać w swoim życiu codziennym. Ponadto spełniam się zawodowo promując ideę relaksu, dbania o zdrowie i kosmetycznej pielęgnacji ciała.

PRZYŁĄCZ SIĘ

Przyłącz się do wielbicielek domowego spa i kosmetyki naturalnej.Wyróżnij się i pokaż jak wiele w ten sposób zyskujesz dla siebie, swojego dobrego samopoczucia i zdrowia a przy tym poprawy urody. Wklej banerek (opcjonalnie umieść link do bloga z banerem).INFORMACJE O TREŚCI I ZDJĘCIACH PUBLIKOWANYCH NA BLOGU:
Zgodnie z prawami autorskimi: wszystkie napisane przeze mnie tematy/treści są moją własnością (w tym blogów które prowadzę). Dlatego zabrania się ich kopiowania i powielania bez mojej zgody. Na blogu my-spa.beauty.blogspot.com zamieszczane są prywatne zdjęcia autora bloga oraz zdjęcia pobrane z darmowych banków zdjęć, typu CCO Public Domain, do użytku komercyjnego, nie wymagające przypisywania.

BLOG WSPIERA, UCZESTNICZY, WSPÓŁPRACUJE, OTRZYMAŁ WYRÓŻNIENIA LUB WYGRANE W KONKURSIE:

Współpraca z jestemfit.pl

Wygrana w konkursie u kosmetykiwmoimswiecie.blogspot.com:

Współpraca z beactiv.pl
http://www.beactive.pl/

Uczestnictwo w Kampanii "Piękna bo zdrowa" (-> KLIK)

http://www.kwiatkobiecosci.pl/

Recenzji kosmetyków Scandia ( -> KLIK)
www.scandiacosmetics.pl

2 komentarze:

  1. Jednak jeśli ktoś chce widzieć efekty szybko, to zabiegi w salonie kosmetycznym są idealne. Ja wybrałam bardzo profesjonalny salon https://uderm.pl/ i jestem zadowolona.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny blog. Sama prowadzę gabinet SPA wraz z mężem i jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie :) W sprzęt zaopatruje nas hurtownia Cosmed24 https://cosmed24.pl/
    poprzez co mogę być spokojna o jakość produktów.

    OdpowiedzUsuń