29.05.2016

Nr1: ANTIDRAL potem już się nie przejmuj

Zbliżają się ciepłe dni dlatego warto zaopatrzyć się w Antidral jeden z najskuteczniejszych preparatów na rynku leczący i zapobiegający nadpotliwości.

Efekt nie porównywalny z żadnym antyperspirantem, koniec z potem i jego widocznymi śladami na ubraniach, nawet przy największych upałach, najtrudniejszych stresujących sytuacjach, po treningu czy na imprezie, komfort i zero potu gwarantowany. Świetnie sprawdza nie tylko do pach ale też do stóp oraz dłoni.


Antidral rozprowadza się za pomocą Rool-on czyli tkz. kulki, konsystencja rzadka wodnista bezbarwna lekko kleista co sprzyja łatwej aplikacji. W składzie zawiera dużą ilość chlorku glinu dlatego można odczuwać pieczenie (jest to normalna reakcja ale nie musi ono występować) lub swędzenie. Swędzenie okolicy pach występuje zazwyczaj gdy przed aplikacją zrobiona została depilacja.

Producent informuje o możliwości podrażnienia skóry w przypadku przedawkowania lub po depilacji i zaleca przerwanie stosowania płynu aż do ustąpienia całkowicie objawów. W celu zmniejszenia podrażnienia (swędzenie, pieczenie i zaczerwienienie na skórze) należy używać kremu łagodzącego zawierającego hydrokortyzol. Więc najlepszym rozwiązaniem jest depilację po zastosowaniu preparatu i jego zmyciu.
Andidral nie należy stosować na uszkodzoną skórę np. po goleniu! Przy skórze wrażliwej najlepiej odczekać dzień na depilację pach po użyciu płynu.

SPOSÓB UŻYCIA:

POLECANY PRZEZE MNIE:
Rozprowadzić niewielką ilość w miejsce największej potliwości na niedepilowaną suchą skórę po kąpieli. Polecam użyć Antidral  na noc a rano zmyć preparat ciepłą wodą z mydłem. W przypadku pach po aplikacji środek może pozostawiać plamy na ubraniach, dlatego najbezpieczniej jest założyć koszulkę lub top na ramiączkach w którym materiał nie będzie stykał się z preparatem. Po zmyciu można stosować dowolny ulubiony perspirant.

POLECANY PRZEZ PRODUCENTA:

"Płyn stosuje się wewnętrznie. Lek należy stosować codziennie rano, po umyciu i dokładnym osuszeniu skóry (unikać tarcia)."

Efekty widocznę są już po 2-3 aplikacjach. Używać 2 razy w tygodniu lub co drugi dzień a przy dużej nadpotliości i osób szczególnie aktywnych fizycznie zaleca się stosowanie nawet codziennie.

Używam go 3lata i jednoznacznie stwierdzam że nie ma sobie równych. Preparat jest bardzo wydajny (bynajmniej u nie), przy regularnym stosowaniu 2 razy w tyg. wystarcza mi na ok rok.
Kupuję w aptekach, cena to od 12-30zł (zależnie od promocji) za opakowanie 50 ml.

"ANTIDRAL-potem już się nie przejmuj!" ->  www.antidral.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz