16.02.2016

Przydomowe Spa we własnym ogrodzie

Stworzyć w swojej codziennej przestrzeni miejsce w którym można w każdej chwili maksymalnie się odprężyć i upiększyć niczym w renomowanym instytucie Spa, bez opuszczania swojego domu, to nie lada wyzwanie, tym bardziej że przeważnie nie mamy możliwości wyjazdu do ośrodków Spa, bo musimy być w stałej łączności ze swoim domem, chociażby ze względu na zwierzęta domowe lub dzieci których nie mamy możliwości zostawić z kimś pod opieką.

źródło: https://myhome.pl/blog/jacuzzi-w-ogrodzie-ciekawe-aranzacje/

A jednak wszytko da się pogodzić i zorganizować. Dzięki  firmie Spa w Ogrodzie www.spawogrodzie.pl osoby prywatne, nie związane z sektorem usług spa, też mogą nabyć i  korzystać swoim domu lub ogrodzie z profesjonalnych sprzętów Spa. Takich jak:
-drewniane wanny,
-mini baseny
-łaźnie piwne
-spa piwne
-łaźnie ziołowe
-łaźnie solne
-hot tuby
-wanny Spa
-sauny
-drewniane balie ogrodowe
-jacuzzi

W większej mierze wykonywane z drewna, wyposażone w hydromasaż, w efekty świetlne i podgrzewacze. Są to te same sprzęty które posiadają i wykorzystują hotele, ośrodki spa i oazy piękności. Firma zapewnia pełną obsługę, doradztwo i dowóz. Wypożycza sprzęty na weekend a także jako producent  buduje je na zamówienie klienta, z możliwością użytkowania ich przez cały rok, nie tylko w domu ale też "pod gołą chmurką".

źródło: http://www.spawogrodzie.pl/dom-i-ogrod.html

To teraz sobie to wyobraźmy. Jest luty, przypuśćmy że z nieba prószą  przelotne szybko topniejące płatki śniegu spadające na nas, a my leżymy do szyi zanurzeni w ciepłej parującej wodzie, wypełnione po brzegi drewnianej bali, podgrzewanej przez piec. I to wszytko popołudniową lub wieczorną porą, bez wychodzenia z domu bo relaks odbywa się we własnym ogrodzie, z rodziną lub przyjaciółmi bądź w osamotnieniu, w wynajętej lub na stałe zamontowanej drewnianej wannie lub jacuzzi! Wow, to dopiero coś!


2 komentarze:

  1. Oj chętnie bym sobie urządziła takie spa gdybym miała dom i duży ogród :)

    OdpowiedzUsuń