01.02.2016

LUTY to dobry miesiąc na spędzenie walentynek w Spa

Mamy luty. Drugi miesiąc bieżącego roku ale też najkrótszy ze wszystkich miesięcy. W połowie lutego obchodzimy walentynki, dlatego przedstawię pomysły na spędzenie z partnerem miłych chwil w spa.

Walentynki w SPA:

Myślę że wspólnie spędzone chwilę w niezwykłym miejscu są najlepszym prezentem na walentynki. Oczywiście można iść na kolację lub do kina, ale można też pomyśleć o czymś nietuzinkowym, a przy tym, zapomnieć o codziennych obowiązkach i kłopotach a przede wszystkim razem się relaksować, odprężyć i odpocząć. Tu są dwie możliwości.

Pierwsza: Jeśli Wasz fundusz na to pozwala i jeśli macie dzieci, które możecie zostawić z kimś pod opieką. zarezerwujcie pobyt w spa. 14 luty 2016, popada w niedzielę, więc możecie wybrać się na cały dzień lub weekend (bez brania wolnego w pracy), do hotelu czy ośrodka spa i zamówić pakiet dla par lub walentynkowy. Wystarczy wyszukać w swoim miejscu zamieszkania (za pomocą przeglądarki internetowej), najbliższy ośrodek i zarezerwować termin. Obecnie prawie każde spa organizuje i proponuje zabiegi oraz wypoczynek dla dwojga.

Druga opcja: Jeśli Wasz fundusz jest ograniczony, możecie zrobić sobie domowe spa we własnych czterech kątach. Wystarczy przygotować odpowiednio łazienkę i mieć kilka niezbędnych rzeczy. Jak to zrobić, dowiecie się tutaj: domowe spa we dwoje,  gdzie wszystko szczegółowo opisałam. Polecam też użycie olejków które uważane są za  afrodyzjaki do kąpieli i masażu. Pobudzą a przy tym nieziemsko z relaksują.


************************
Mam nadzieje że luty będzie dla Was miesiącem niezwykłych przeżyć z partnerem, pełnych miłości i relaksu podczas walentynek.
Życzę Wam też miłego i spokojnego miesiąca!
***********************


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz