13.02.2016

Domowe Spa we dwoje


Zbliżają się walentynki? rocznica? a może chcecie spędzić nie zapomniany wieczór? wiecie że czas lub budżet nie pozwala na wyjazd i pobyt w ekskluzywnym Spa za miastem. Nic straconego! Spędźcie nie zapomniane chwile w domowym Spa.

Wystarczy tylko odpowiednio przygotować łazienkę i zaopatrzyć się w kilka niezbędnych rzeczy. Oprócz wanny pełnej piany do kąpieli
polecam też użycie olejków do kąpieli i masażu, uważane za  afrodyzjaki. Pobudzą a przy tym nieziemsko z relaksują. Na początku należy uprzątnąć wszelkie nie potrzebne akcesoria i kosmetyki a na ich miejsce rozstawić zapachowe świece, np.waniliowe lub kominek zapachowy. Dopełnieniem będzie nastrojowa muzyka. Dla podsycenia tego wyjątkowego klimatu możemy dokupić jeszcze jakieś gadżety: gąbki do mycia, sprzęty do masażu czy szczotka do delikatnego drapania pleców. Pod ręką muszą być też ręczniki lub szlafroki.

Fajnie gdy będzie też coś do jedzenia, jak głosi powiedzenie "przez żołądek do serca”. Tu polecam lekkie przekąski z owoców (np truskawki) lub warzyw, czekoladę, wino lub szampan. Można też przygotować kolację  który warto przenieść do wanny. Iście romantyczną kąpielą będzie kąpiel z płatkami róż. Na koniec możecie zrobić sobie masaż np.stóp pachnącymi olejkami.
1 komentarz: